kotły węglowe

Witamy na stronie firmy STERGAZ

| strona główna | produkty | o nas | poczta |

Menu

ZASOBNIK ZWU
KOTŁY WĘGLOWE
STEROWNIKI
    E 6. 4831
    E 6. 4401
    E 6. 0231
    E 6. 0321
    E 6. 0631
    E 6. 1111
    25. 1000

 

nagroda

nagroda

 

O NAS

Firma STER GAZ istnieje na rynku ponad 35 lat. Od początku istnienia firmy, podstawowym produktem wytwarzanym w zakładzie produkcyjnym były kotły c.o opalane paliwem stałym a w póżniejszym okresie gazowe urządzenia grzewcze - w tym kotły wodne niskotemperaturowe, do instalacji centralnego ogrzewania układu otwartego i zamkniętego.

W wyniku długoletnich doświadczeń i stosowania nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, osiągnięto wysoką sprawność urządzeń , trwałość i niezawodność oraz korzyści dla środowiska naturalnego.

Wszystkie seryjnie produkowane urządzenia opuszczające firmę STER GAZ spełniają surowe wymagania jakościowe stawiane przez normy i dyrektywy Unii Europejskiej. Dzięki temu kotły typu Ster-Gaz nie ustępują kotłom sprowadzanym z krajów zachodnich i zdobywają coraz większe uznanie na rynkach UE.
Firma działa już ponad 35 lat i to jest jedną z gwarancji jakie dajemy naszym klientom i współpracownikom – stabilna sytuacja firmy i jednocześnie pewność produktu najwyższej jakości po jak najkorzystniejszej cenie.

Wciąż udoskonalamy nasze produkty zapewniając najwyższy standard obsługi klienta. W połowie 2004 firma rozpoczęła wdrażanie System Zarządzania Jakością ISO 9001-2001 a w kwietniu 2006 roku orzymała Certyfikat potwierdzający wdrożenie systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN-EN ISO 9001:2001 wydany przez Jednostę Certyfikującą UDT – CERT , co jest potwierdzeniem wielkiego zaangażowania w naszą pracę."

Nasza firma zapewnia serwis fabryczny obejmujący opieką gwarancyjną i pogwarancyjną naszych klientów. Oferujemy też doradztwo techniczne.

linia
Copyright STERGAZ
linia